Exportable controllers (1.0.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Path
tr: Yol

en: Active
tr: Etkin

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Permission
tr: İzinler

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -
