Exportable controllers (1.0.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
