Exportable controllers (1.0.3) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Path
es: Ruta

en: Active
es: Activo

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Requirements
es: Requisitos

en: Permission
es: Permiso

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Metatags
es: Meta etiquetas

en: Successfully updated @language translation.
es: Traducción @language actualizada exitosamente.

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
