Exportable controllers (1.0.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Path
fi: Polku

en: Active
fi: Voimassa

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Successfully updated @language translation.
fi: Onnistuneesti päivitetty @language käännös.
