Exportable controllers (1.0.3) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Active
fr: Actif

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Requirements
fr: Exigences

en: Permission
fr: Droit

en: Machine name
fr: Nom système

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Metatags
fr: Balises meta (Meta tags)

en: Successfully updated @language translation.
fr: La traduction en @language a été mise à jour avec succès.

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
