Exportable controllers (1.0.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Path
gu: પાથ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Permission
gu: પરવાનગી
