Exportable controllers (1.0.3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Active
hu: Aktív

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Successfully updated @language translation.
hu: @language fordítás sikeresen frissült.
