Exportable controllers (1.0.3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt

en: Permission
is: Réttindi

en: - Select -
is: - Velja -
