Exportable controllers (1.0.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Active
jv: Aktif

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
