Exportable controllers (1.0.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Path
ka: გზა

en: Active
ka: აქტიური

en: Permission
ka: უფლება
