Exportable controllers (1.0.3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Path
lv: Ceļš

en: Active
lv: Aktīvs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Permission
lv: Atļauja

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
