Exportable controllers (1.0.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Path
pt: Caminho

en: Active
pt: Ativo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Permission
pt: Permissão

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Successfully updated @language translation.
pt: Tradução @language atualizada com sucesso.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
