Exportable controllers (1.0.4) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Path
bg: Път

en: Active
bg: Активен

en: Permission
bg: Разрешение
