Exportable controllers (1.0.4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Path
bs: Putanja

en: Active
bs: Aktivan

en: Permission
bs: Dozvole
