Exportable controllers (1.0.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Path
cy: Llwybr

en: Active
cy: Gweithredol

en: Permission
cy: Caniatâd
