Exportable controllers (1.0.4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Path
da: Sti

en: Active
da: Aktiv

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Requirements
da: Krav

en: Permission
da: Tilladelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Successfully updated @language translation.
da: @language oversættelse opdateret.
