Exportable controllers (1.0.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Path
et: Tee

en: Active
et: Aktiivne

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Permission
et: Õigus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Successfully updated @language translation.
et: @language tõlge on edukalt uuendatud.
