Exportable controllers (1.0.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Path
hr: Putanja

en: Active
hr: Aktivno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -
