Exportable controllers (1.0.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Path
ja: パス

en: Active
ja: アクティブ

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Permission
ja: 権限

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Metatags
ja: メタタグ

en: Successfully updated @language translation.
ja: @language翻訳を更新しました。
