Exportable controllers (1.0.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय
