Exportable controllers (1.0.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
