Exportable controllers (1.0.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Path
ru: Путь

en: Active
ru: Активно

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Requirements
ru: Требования

en: Permission
ru: Право доступа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Metatags
ru: Мета-теги

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Successfully updated @language translation.
ru: Перевод @language успешно обновлен.
