Exportable controllers (1.0.4) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Path
sk: Cesta

en: Active
sk: Aktívny

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
