Exportable controllers (1.0.4) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Path
uk: Шлях

en: Active
uk: Активно

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Permission
uk: Повноваження

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Successfully updated @language translation.
uk: Успішно оновлено переклад на мову @language.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
