Exportable controllers (1.0.4) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Permission
vi: Quyền

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -
