Exportable controllers (1.0.5) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Permission
am: ፈቃድ
