Exportable controllers (1.0.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Permission
be: Дазвол

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -
