Exportable controllers (1.0.5) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Active
fa: فعال

en: Permission
fa: مجوز

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -
