Exportable controllers (1.0.5) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Path
fil: Landas

en: Active
fil: Aktibo

en: - Select -
fil: - Pumili -
