Exportable controllers (1.0.5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Path
hy: Ուղի

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
