Exportable controllers (1.0.5) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Path
sv: Sökväg

en: Active
sv: Aktiv

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Requirements
sv: Krav

en: Permission
sv: Behörighet

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Metatags
sv: Metataggar

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Successfully updated @language translation.
sv: Översättning för @language uppdaterades.
