Exportable controllers (1.0.5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Path
he: מיקום

en: Active
he: פעיל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Permission
he: הרשאה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -
