Exportable controllers (1.0.5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Active
ku: چالاکە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
