Exportable controllers (1.0.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Path
mn: Зам

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
