Exportable controllers (1.0.5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Path
ne: मार्ग

en: Active
ne: सक्रिय

en: Permission
ne: अनुमति

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
