Exportable controllers (1.0.5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Path
sl: Pot

en: Active
sl: Aktiven

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Machine name
sl: Strojno ime
