Extended Logger (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Field
bs: Polje

en: Time
bs: Vrijeme

en: Field name
bs: Ime polja

en: Display fields
bs: Prikaz polja
