Extended Logger (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Value
he: ערך

en: Logging
he: רישום ביומן

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Field
he: שדה

en: Time
he: זמן

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Severity
he: חוּמרה

en: Field name
he: שם שדה

en: Display fields
he: תצוגת שדות

en: Data
he: נתונים

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
he: רמת החומרה של האירוע; נע בין 0 (מצב חירום) ל 7 (ניפוי שגיאות - debug).
