Extended Logger (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Field name
hy: Դաշտի անունը
