Extended Logger (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Time
my: အချိန်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
