Extended Logger (1.0.0-alpha2) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Value
no: Verdi

en: Logging
no: Loggføring

en: File
no: Fil

en: None
no: Ingen

en: Message
no: Melding

en: Field
no: Felt

en: Time
no: Tid

en: Severity
no: Alvorlighetsgrad

en: Field name
no: Feltnavn

en: Id
no: ID

en: Display fields
no: Vis felt

en: Syslog facility
no: Syslog-fasilitet

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
no: Avhengig av systemets oppsett, bruker Syslog og andre loggeverktøy denne koden for å identifisere eller filtrere meldinger innenfra hele systemloggen.

en: Syslog identity
no: Syslog-identitet

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
no: En streng som vil bli satt foran hver eneste melding som logges til Syslog. Hvis du har flere nettsteder som logger til samme Syslog-loggfil, vil en unik identitet for hvert nettsted gjøre det lett å skille loggoppføringene fra hverandre.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
no: Alvorlighetsnivået for hendelsen; går fra 0 (nødsituasjon) til 7 (feilsøking).
