Extended Logger (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Logging
ur: اندراج

en: File
ur: فائل

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Message
ur: پیغام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Time
ur: وقت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
