Extended Logger (1.3.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Field
ka: ველი

en: Time
ka: დრო

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Field name
ka: ველის სახელი
