Extended Logger (1.3.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Time
ps: وخت
