Extended Logger (1.3.0-alpha2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Time
th: เวลา

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Syslog
th: บันทึกของระบบ

en: Data
th: ข้อมูล

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
th: ระดับความรุนแรงของเหตุการณ์ ช่วงจาก 0 (Emergency) ถึง 7 (Debug).
