Extended Logger (1.3.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Logging
et: Logimine

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Field
et: Väli

en: Time
et: Aeg

en: Database
et: Andmebaas

en: Severity
et: Tõsidus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Id
et: ID

en: Syslog
et: Süsteemilogi

en: Display fields
et: Väljade kuvamine

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Data
et: Andmed

en: @count rows
et: @count rida

en: Syslog facility
et: Syslogi vahend

en: Syslog identity
et: Syslogi identiteet
