Extended Logger (1.3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Time
gu: સમય

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: 3 months
gu: ૩ મહિના

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: Data
gu: માહિતી
