Extended Logger (1.3.0-beta1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Value
hi: मान

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: File
hi: फ़ाइल

en: None
hi: कोई नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Time
hi: समय

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Severity
hi: तीव्रता

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Syslog
hi: सिस्लॉग

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: Syslog identity
hi: Syslog पहचान
