Extended Logger (1.3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Time
lv: Laiks

en: Database
lv: Datubāze

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Channel
lv: Kanāls

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Data
lv: Dati

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: @count rows
lv: @count rindas
