Extended Logger (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Time
ml: സമയം

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Syslog
ml: സിസ്‌ലോഗ്
